Jak wybrać krem do pielęgnacji twarzy na wiosnę?

 

Chociaż wilgoć jest niezbędna przez cały rok, szczególnie na wiosnę. Ciepła pogoda i zmniejszona ekspozycja na suche powietrze oznaczają, że Twoja skóra jest mniej podatna na podrażnienia silnymi środkami nawilżającymi. Zamiast tego wybierz lekki balsam kontrolujący olej. Nie obciąża i nie natłuszcza twarzy. Na szczęście istnieje wiele opcji dla osób o każdym typie skóry oraz legginsy push up.

Dla osób wykonujących makijaż wiosna oznacza łagodniejsze odcienie szminki. Czas przejść na lżejsze środki czyszczące. Lżejsze środki czyszczące, takie jak Simple(r) Kind to Skin Micellar Cleansing Water, pomogą usunąć nawet najbardziej uporczywy makijaż oczu i oczyścić skórę bez pozostawiania lepkiej pozostałości, która może powodować wypryski. Możesz także wypróbować urządzenie mikroprądowe, takie jak NuFACE Trinity.

Po oczyszczeniu twarzy lżejszym środkiem myjącym, kolejnym krokiem jest nałożenie lekkiego kremu guam kosmetyki nawilżającego. Formuła na bazie żelu lub wody będzie łatwiejsza do nałożenia na skórę niż cięższe kremy. Dzięki temu Twoja skóra będzie nawilżona bez uczucia tłustości. Możesz również wypróbować nowe urządzenie mikroprądowe, aby poprawić rutynę pielęgnacji skóry. Urządzenia te pomagają zmniejszyć trądzik poprzez zwiększenie krążenia, co pomaga leczyć uszkodzoną skórę.

Wraz ze zmianą pory roku nadszedł czas, aby zmienić rutynę pielęgnacji skóry. Dostępne są jaśniejsze odcienie szminki, co oznacza, że będziesz musiał zmienić swoje środki czyszczące. Na przykład będziesz chciał użyć jaśniejszego mycia twarzy. Płyn micelarny, taki jak Simple(r) Kind to Skin Micellar Cleansing Water, dokładnie usunie makijaż i nie pozostawi żadnych lepkich pozostałości, które mogą powodować wypryski.

Ponieważ wiosna przynosi jaśniejsze odcienie makijażu, czas zmienić produkt nawilżający. Na przykład, będziesz chciał przejść z tłustego kremu do twarzy guam opinie na lżejszy krem nawilżający na bazie żelu lub wody. Jeśli jesteś bardziej tłusta, możesz całkowicie zrezygnować z kremu nawilżającego i wybrać lżejszą formułę, która nie będzie obciążać skóry. Żel na bazie żelu nie będzie obciążał Twojej skóry, ale zapewni jej nawilżenie.

Wybierając krem do pielęgnacji twarzy na wiosnę, warto zastanowić się, czego potrzebuje Twoja skóra. Twój zimowy krem do pielęgnacji twarzy powinien być gęsty i zawierać antyoksydanty, a wiosenny krem nawilżający powinien być lekki i oddychający. Nawilżający żel na bazie żelu nie będzie cięższy, ale ochroni Twoją skórę przed uszkodzeniami słonecznymi i sprawi, że będzie wyglądać świeżo. Jeśli masz tłustą skórę, zrezygnuj z gęstego kremu, który nie przynosi korzyści Twojej skórze.

Wybierając najlepszy krem do pielęgnacji twarzy na wiosnę, pomyśl o sezonie, w który się wkraczasz. Gdy pogoda się ociepla, ważne jest, aby przestawić się z gęstych, ciężkich kremów na lżejsze, które mogą zwalczyć typowe problemy cieplejszych miesięcy. Dobrym sposobem na dobranie odpowiedniego kremu do twarzy jest szukanie produktów lekkich i nawilżających. Na przykład lekka, przewiewna baza sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać świeżo i promiennie.

Lekki żel lub nawilżacz na bazie wody to doskonały wybór na wiosnę. Nie będzie zbyt ciężki dla skóry i jest skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry. Jeśli jednak masz tłustą skórę, silny środek nawilżający może być zbyt silny dla Twojej skóry. Pomimo tego, że Twoja skóra nie wysycha wiosną, nadal powinnaś używać balsamu, aby była zdrowa.

Lekki żel lub balsam na bazie wody to doskonały wybór na wiosnę. Te same zasady dotyczą ochrony przeciwsłonecznej, ale ten drugi będzie skuteczniejszy w cieplejszych miesiącach. Ważne jest, aby używać kremu nawilżającego niezależnie od rodzaju skóry. W przypadku cery tłustej najlepszy będzie żel lub balsam na bazie wody. Nie będzie zbyt ciężki do nałożenia na twarz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *